MAXÍKOVA VÁNOČNÍ SCHOVÁVAČKA

DVA TÁTOVÉ SCHOVALI MAXÍKA V CENTRU!

Ambasadoři Centra Černý Most a youtubeři Michal a David Vaníčkovi alias Dva tátové, připravili na letošní advent zábavnou bojovku pro celou rodinu. Jestli vás baví trochu detektivní práce, hra na schovku a ještě si rádi potrápíte hlavu tajenkou, tak hurá do toho!

Jak začít hrát

Přijďte na infostánek naproti vchodu od metra anebo na Click & Services, kde na vás čekají hrací karty na Maxíkovu vánoční schvovávačku. Tam najdete mapu hry a také políčka na deset písmenek, která musíte vypátrat společně s figurkami Maxíka. Budete potřebovat jen tužku nebo propisku a dospělý doprovod, který vám pomůže se svým mobilem lovit nápovědy.

Deset dvacet Maxík!

Podle mapy v hrací kartě se vydejte hledat obchody, ve kterých Dva tátové Maxíka ukryli. A abychom vám usnadnili pátrání, na výlohách prodejen najdete nálepku s QR kódem. Ten nasnímejte mobilním telefonem a přehrajte si video, v němž vám David s Michalem napovědí, kde přesně Maxíka hledat. Někde to bude snadné, někde hodně rafinovaně schované!

Hledáme písmenka

Našli? Výborně! Hned vedle schované figurky Maxíka je i samolepka s písmenkem a číslem stanoviště. Napiš písmenko do správně očíslované kolonky a postupně odhal tajenku.

Dárek pro šikovné detektivy

Až budete mít všech 10 písmenek a tajenku, která se skládá ze tří slov, s vyplněnou hrací kartou se vraťte na infostánek a vyzvedněte si odměnu. Každý, kdo odevzdá vyplněnou kartu, dostane balíček plný dárků. Těšte se na tetovačky, figurku Maxíka a vánoční čokoládu!

Sdílejte své detektivní úspěchy!

Vyfoťte se během pátrání anebo s odměnou a podělte se s námi o radost. Fotky na Instagramu označte @centrumcernymost.

Dva tátové i Maxík vás, rodiče, zdvořile prosí, abyste na schované figurky a nálepky dávali pozor a aby je děti neodlepovaly. Stejnou figurku na konci bojovky dostanou, není třeba ji odnášet, naopak, musí sloužit jako nápověda pro další hráče. Ale pokud se bohužel přece jen stane, že figurky nebo samolepky někdo vezme či poškodí, dejte nám prosím vědět na infostánku, na jakém stanovišti co chybí, a my to hned napravíme. Děkujeme!